Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská BeláHľadať
 
 

Nová zastávka SAD - Banská Belá nám. - spustenieVytlačiť
 

Od 1.9.2019 spúšťame do prevádzky novú zastávku SAD Banská Belá nám. pred Oldingerovým kláštorom. Stará zastávka pri Kaplnke sv. Jána Nepomuckého sa zruší. Zastavujúce autobusy SAD nebudú pri kaplnke viac blokovať oba smery cesty 1/51 a odbočku na Vŕšok ale hlavne chodci a deti prichádzajúce do školy od Kozelníka nebudú musieť prechádzať na zastávku a zo zastávky cez najužšie miesta cesty 1/51 bez chodníka ( pri Durbákovcoch) . Určite sa zvýši bezpečnosť cestujúcich SAD. Žiadosť o zmenu v zastavovaní som poslal aj na dispečingy SAD - ZH, ZV, BB. FOTKY -Nová zstávka Banská Belá nám.


 
 

Spustenie nového miestneho rozhlasu v časti obce Vršok, Pivár a staré námestieVytlačiť
 

Vážení občania,

v časti obce Vršok, Pivár a staré námestie sme 20.8.2019 spustili nový miestny rozhlas po drôte výmenou za starý, stále sa kaziaci berdrôtový. Reproduktory sme smerovali tak , aby sa zvuk šíril jedným smerom a aby sa navzájom neprehlušovali. Občania z týchto častí obce pri vyhlasovaní si prosím odkontolujte hlasitosť hlavne hovoreného slova a Vaše postrehy nám zavolajte na úrad. Dá sa hlasitosť na jednotlivých reproduktoroch pridať, ale nechceme aby to zase revalo. Za Vaše postrehy ďakujeme. Dúfam že prispejeme k lepšej informovanosti občanov a vyššej spokojnosti z miestnym rozhlasom.

Starosta obce.


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka